питання-відповідь
Перелік питань, що часто ставляться:
  Для подачі замовлення необхідно прислати файл по електронній пошті відповідно до вимог до матеріалів, що надаються. Вкажіть контактні дані. Після прорахунку і аналізу завдання наші фахівці свяжуться з Вами і повідомлять ціни і можливі терміни.

  Файли повинні містити векторне креслення. Файли можуть мати формат Adobe Illustrator (версія до CS), AUTOCAD (до 2002), Corel Draw (до 11), PDF або EPS

  У файлі-кресленні повинні знаходитися виключно лінії, які мають бути на штанцформі. Не мають бути присутніми зайві приховані (незабарвлені) елементи, растрові зображення. Типи ліній (біговальні, ріжучі, перфораційні). мають бути розділені по кольорах (червоний - різ, зелений - біговка, жовтий - перфорація).

  Ріжучі і біговальні ножі підбираються виходячи з товщини (типу) матеріалу, що висікається, згідно технології. Якщо параметри лінійок підібрані невірно, то якість висікання або біговки може бути неприйнятною. Для зручності клієнта існує бланк технічного завдання

  Використовувані нами ріжучі лінійки розділяються по товщині - 0,4, 0,7 мм і 1 мм; по висоті - 12, 23,8 і 40 мм; по виду заточування - двостороння (CF), однобічна (SF), двостороння чотиригранна (CFDB) і однобічна двохгранна (SFDB).

  За умовчанням кожне креслення сприймається нами як лице друку і креслення відзеркалюється. Але в деяких випадках, враховуючи особливості виробничих процесів і висікання різних матеріалів, така операція робить штанцформу непридатною для виробництва.

  Вартість можливо повідомити лише після надання креслення і його попередньої обробки. Вартість штанцформи розраховаються виходячи із складності контура висікання, кількості деталей, загального метражу лінійок у штанцформі. Розрахунок вартості проводить фахівець з продажів. Детальніше з цінами Ви можете ознайомитися на вкладці Продукція

  Так само як і вартість, терміни визначаються виходячи із складності штанцформи (складність контура, кількість деталей, додаткові операції). Термін виготовлення штанцформ варіюєтся від 1 до 5 днів.

  Тиражестійкість визначається самою уразливою деталлю штанцформи - ріжучими лінійками. Теоретична тіражестойкость найбільш часто використовуваних ріжучих лінійок - 300 тисяч відбитків. Та варто враховувати також і інші важливі чинники: стан висікального устаткування, кваліфікація оператора, особливості матеріалу, що висікається.

  Так. Ми надаємо послугу доставки штанцформ по м. Києву. Доставка проводиться наступного дня після завершення процесу виготовлення штанцформи. В день надходження замовлення доставка не виконується. Доставка в інші міста України і зарубіжжя проводиться одним з перевізників (САТ, Автолюкс, Гюнсел, Нічний експрес).