Вітаємо на сайті ТОВ Штанц-Сервіс!

      Поліграфія - це галузь, що динамічно розвивається, і цей факт диктує свої умови. Жорстка конкуренція серед безлічі поліграфічних компаній змушує шукати щось нове, незвичайне, впроваджувати нові технології, розширювати перелік послуг, що надаються, і робити це оперативно і якісно. Як відомо якість кінцевого результату залежить від якості проведення проміжних операцій. Наприклад, для отримання якісної конкурентоздатної упаковки для чаю необхідно: створити коректне креслення упаковки, створити привабливий дизайн, якісно віддрукувати наклад, якісно висікти наклад і все це за прийнятною ціною. Колектив ТОВ Штанц-сервіс готовий допомогти Вам на деяких стадіях цього процесу. А саме створити або підкоригувати креслення виробу (конструктив упаковки) , виготовити його макет з необхідного матеріалу виготовити штамп для висікання (штанцформа) , провести консультацію і дати рекомендації по процесу висікання, забезпечити Вас необхідними витратними матеріалами (установка біговальних каналів, комплектація штампу пертинаксовими матрицями). Всі ці операції будуть направлені на єдиний результат - отримання якісної продукції. Досвідченний персонал і налагоджена схема роботи зможуть забезпечити все це в строк і за прийнятною вартістю.


Замовлення ONLINE

Корисна інформація

Image

Вимоги до матеріалів, що надаються
Файл у векторному вигляді
Вказати вид і товщину (граматуру) матеріалу, що висікається
Вказати лице друку або лице штанцформи
Вказати тип висікального устаткування (тигель, рольовий прес, автоматичний прес)
Лице друку - це та сторона Вашого друкарського аркуша (заготовки), по якій проводитиметься висікання. Якщо Вам необхідно щоб висікання відбувалося по зворотній стороні або ж по лицевій, але Ви вже "відзеркалили" креслення, то слід вказати, що у файлі лице штампу.
Приймаються електронні креслення виключно у векторному форматі, оскільки саме з таким типом файлів може оперувати програмне забезпечення лазерної установки. Приймаються наступні формати: AUTOCAD, Impact CAD, Adobe Illustrator, Corel Draw, CF2
Правильний вибір параметрів штанцформи є важливим для здобуття якісних відтисків, тіражестойкості форми і навіть її працездатності. Для цього необхідно завжди вказувати товщину (грамматуру), типа матеріалу, що висікається. Для гофрокартона вказується тип хвилі гофри (A,B,C,E)